Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 O spółdzielni
  LWSM "Drzewiarz" powstała 11.09.1992 roku na bazie mieszkań zakładowych PPD "Ustjanowa". Zrzesza obecnie 640 członków mieszkających w 15 blokach wielorodzinnych o powierzchni użytkowej około 32 000 m2. Spółdzielnia zajmuje tereny o powierzchni 6,3 ha położone w dolinie rzeki Strwiąż oraz na zboczu Kamiennej Laworty, jednego ze szczytów Bieszczad.
 • 2 Gospodarka gruntami
  Zasoby mieszkaniowe Spółdzielni usytuowane są na gruntach w wieczystym użytkowaniu o łącznej powierzchni według stanu na 31.12.2011 i wynoszą 63.972 m2 . Poprzez podział geodezyjny gruntu w roku 2002 zostało wydzielonych 39 działek w Ustrzykach Dolnych i 1 działka w Solinie.
 • 3 Gospodarka zasobami
  Podstawą działalności LWSM ”Drzewiarz” jest eksploatacja własnych zasobów mieszkaniowych obejmujących lokale mieszkalne. Spółdzielnia posiada 15 bloków zlokalizowanych w dwóch punktach miasta, oraz 1 budynek w Gminie Solina . Ogólna powierzchnia zasobów mieszkaniowych na dzień 31.12. 2011 rok wynosiła 31.503.01 m2 .
 • 4 Rewitalizacja
  Celami rewitalizacji są: przezwyciężenie kryzysu społecznego i zastoju gospodarczego, rozwiązywanie problemów społecznych (w tym walka z patologiami społecznymi), ponowne uruchomienie na danym obszarze procesów rozwoju społeczno – gospodarczego.
 • 5 Gospodarowanie odpadami
  Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Drzewiarz przypomina mieszkańcom o konieczności aktualizowania danych dotyczących ilości osób zamieszkałych w lokalu mieszkalnym podanych w deklaracjach dotyczących opłat za wywóz śmieci. Aktualizację deklaracji należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu, gdy zmieniła się liczba osób zamieszkałych.
baner

Aktualności

Ubezpiecz samodzielnie mieszkanie online

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A udostępniło możliwość samodzielnego dokonania ubezpieczenia mieszkania poprzez stronę internetową.

Pod adresem https://mieszkania.uniqa24.pl udostępnione są wszelkie niezbędne informacje dotyczące ubezpieczenia.

 

 

W tym:

- Informacje o produkcie
- Stawki i Sumy Ubezpieczenia
- Dane kontaktowe zarówno do UNIQA TU S.A. jak i osób uczestniczących w procesie po stronie Spółdzielni jak i Agencji Generalnej.


Mieszkaniec, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie wypełnia elektroniczny formularz i przesyła dalej.

- Wypełniony formularz trafia na wskazane adresy email do UNIQA oraz Spółdzielni
- Po otrzymaniu formularza Uniqa kontaktuje się z mieszkańcem celem potwierdzenia złożenia wniosku oraz sprawdzenie poprawności danych.
- Po potwierdzeniu informacji zawartych w formularzu – wniosek wprowadzany jest do systemów Uniqa zostaje wystawiona polisa, która będzie wysłana na wskazany adres korespondencyjny. Jednocześnie SM otrzymuje informację o potwierdzeniu wystawienia polisy i na tej podstawie dokonuje odpowiednich korekt w naliczeniu miesięcznych opłat z tytułu użytkowania lokalu.

 

 

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

 

 

 

Copyright © 2022 LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright © 2013. LWSM Drzewiarz w Ustrzykach Dolnych Rights Reserved.