Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 O spółdzielni
  LWSM "Drzewiarz" powstała 11.09.1992 roku na bazie mieszkań zakładowych PPD "Ustjanowa". Zrzesza obecnie 640 członków mieszkających w 15 blokach wielorodzinnych o powierzchni użytkowej około 32 000 m2. Spółdzielnia zajmuje tereny o powierzchni 6,3 ha położone w dolinie rzeki Strwiąż oraz na zboczu Kamiennej Laworty, jednego ze szczytów Bieszczad.
 • 2 Gospodarka gruntami
  Zasoby mieszkaniowe Spółdzielni usytuowane są na gruntach w wieczystym użytkowaniu o łącznej powierzchni według stanu na 31.12.2011 i wynoszą 63.972 m2 . Poprzez podział geodezyjny gruntu w roku 2002 zostało wydzielonych 39 działek w Ustrzykach Dolnych i 1 działka w Solinie.
 • 3 Gospodarka zasobami
  Podstawą działalności LWSM ”Drzewiarz” jest eksploatacja własnych zasobów mieszkaniowych obejmujących lokale mieszkalne. Spółdzielnia posiada 15 bloków zlokalizowanych w dwóch punktach miasta, oraz 1 budynek w Gminie Solina . Ogólna powierzchnia zasobów mieszkaniowych na dzień 31.12. 2011 rok wynosiła 31.503.01 m2 .
 • 4 Rewitalizacja
  Celami rewitalizacji są: przezwyciężenie kryzysu społecznego i zastoju gospodarczego, rozwiązywanie problemów społecznych (w tym walka z patologiami społecznymi), ponowne uruchomienie na danym obszarze procesów rozwoju społeczno – gospodarczego.
 • 5 Gospodarowanie odpadami
  Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Drzewiarz przypomina mieszkańcom o konieczności aktualizowania danych dotyczących ilości osób zamieszkałych w lokalu mieszkalnym podanych w deklaracjach dotyczących opłat za wywóz śmieci. Aktualizację deklaracji należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu, gdy zmieniła się liczba osób zamieszkałych.
baner

Aktualności

ODPADY WIELKOGABARYTOWE !!!

b_125_103_16777215_00_images_stories_informacja.jpgLokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych przypomina, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się dwa razy w roku.


Na terenie Spółdzielni w 2022 roku terminy odbioru odpadów to:
- 20 maja
- 16 września


W tych terminach Spółdzielnia ma zagwarantowany bezpłatny odbiór przez Spółkę Gospodarka Odpadami Ustrzyki Dolne Sp. z o.o.z siedzibą przy ul. Przemysłowej 20 w Ustrzykach Dolnych.

Niestety w związku z zauważonym składowaniem w/w odpadów w okolicach wiat śmietnikowych informujemy, że każda dodatkowa usługa wywożenia odpadów po wyznaczonym terminie jest płatna i obciąża dodatkowymi kosztami Spółdzielnię i wszystkich mieszkańców.

W innych terminach zwracamy się z prośbą o samodzielne wywożenie odpadów do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) ul. Przemysłowa 20J w Ustrzykach Dolnych.

Odpady w postaci opon samochodowych muszą być oddawane indywidualnie przez mieszkańców. Spółdzielnia nie może przekazywać takich odpadów nawet odpłatnie.

W stosunku do osób, które nie stosują się do powyższych zasad, będą naliczane dodatkowe opłaty.
 


Wiesław Andruch
Prezes Zarządu

 

Copyright © 2022 LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright © 2013. LWSM Drzewiarz w Ustrzykach Dolnych Rights Reserved.