Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 O spółdzielni
  LWSM "Drzewiarz" powstała 11.09.1992 roku na bazie mieszkań zakładowych PPD "Ustjanowa". Zrzesza obecnie 640 członków mieszkających w 15 blokach wielorodzinnych o powierzchni użytkowej około 32 000 m2. Spółdzielnia zajmuje tereny o powierzchni 6,3 ha położone w dolinie rzeki Strwiąż oraz na zboczu Kamiennej Laworty, jednego ze szczytów Bieszczad.
 • 2 Gospodarka gruntami
  Zasoby mieszkaniowe Spółdzielni usytuowane są na gruntach w wieczystym użytkowaniu o łącznej powierzchni według stanu na 31.12.2011 i wynoszą 63.972 m2 . Poprzez podział geodezyjny gruntu w roku 2002 zostało wydzielonych 39 działek w Ustrzykach Dolnych i 1 działka w Solinie.
 • 3 Gospodarka zasobami
  Podstawą działalności LWSM ”Drzewiarz” jest eksploatacja własnych zasobów mieszkaniowych obejmujących lokale mieszkalne. Spółdzielnia posiada 15 bloków zlokalizowanych w dwóch punktach miasta, oraz 1 budynek w Gminie Solina . Ogólna powierzchnia zasobów mieszkaniowych na dzień 31.12. 2011 rok wynosiła 31.503.01 m2 .
 • 4 Rewitalizacja
  Celami rewitalizacji są: przezwyciężenie kryzysu społecznego i zastoju gospodarczego, rozwiązywanie problemów społecznych (w tym walka z patologiami społecznymi), ponowne uruchomienie na danym obszarze procesów rozwoju społeczno – gospodarczego.
 • 5 Dyżury członków Rady Nadzorczej
  Informuje się wszystkich członków naszej spółdzielni, że w niżej wymienionych dniach w biurze Spółdzielni przy ulicy Stefana Batorego 34/27 w godzinach od 15:30 do 16:00 pełni dyżur członek Rady Nadzorczej. Zapraszamy do zgłaszania problemów dotyczących naszej spółdzielni.
baner

Aktualności

Ogłoszenie - utrzymanie czystości

             Na podstawie art. 4 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o b_125_94_16777215_00_http___www.drzewiarz.info_images_stories_z6336969X.jpgutrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz przepisów Rozdziału VI Uchwały Nr XXXIX/279/05 Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych z dnia 29 grudnia 2005 r. w sprawie "Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Ustrzyki Dolne"

 

 

przypominam

wszystkim właścicielom i opiekunom psów o ciążących na nich obowiązkach wynikających , m.in.:

 • sprawowania właściwej opieki, a w szczególności nie pozostawiania ich bez dozoru,
 • na terenie użytku publicznego psy mogą być wyprowadzane tylko na smyczy i w kagańcu,
 • usuwania, spowodowanych przez psy, zanieczyszczeń na klatkach schodowych, ulicach, chodnikach, parkach, skwerach i zieleńcach,
 • dokonywania okresowych szczepień psów przeciwko wściekliźnie,

Psy wałęsające się i pozostawione bez opieki będą wyłapywane i odwożone do schronisk dla zwierząt, a właściciele obciążeni kosztami  i ukarani.

 

Burmistrz Ustrzyk Dolnych

 

Copyright © 2022 LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright © 2013. LWSM Drzewiarz w Ustrzykach Dolnych Rights Reserved.