Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
 • 1 O spółdzielni
  LWSM "Drzewiarz" powstała 11.09.1992 roku na bazie mieszkań zakładowych PPD "Ustjanowa". Zrzesza obecnie 640 członków mieszkających w 15 blokach wielorodzinnych o powierzchni użytkowej około 32 000 m2. Spółdzielnia zajmuje tereny o powierzchni 6,3 ha położone w dolinie rzeki Strwiąż oraz na zboczu Kamiennej Laworty, jednego ze szczytów Bieszczad.
 • 2 Gospodarka gruntami
  Zasoby mieszkaniowe Spółdzielni usytuowane są na gruntach w wieczystym użytkowaniu o łącznej powierzchni według stanu na 31.12.2011 i wynoszą 63.972 m2 . Poprzez podział geodezyjny gruntu w roku 2002 zostało wydzielonych 39 działek w Ustrzykach Dolnych i 1 działka w Solinie.
 • 3 Gospodarka zasobami
  Podstawą działalności LWSM ”Drzewiarz” jest eksploatacja własnych zasobów mieszkaniowych obejmujących lokale mieszkalne. Spółdzielnia posiada 15 bloków zlokalizowanych w dwóch punktach miasta, oraz 1 budynek w Gminie Solina . Ogólna powierzchnia zasobów mieszkaniowych na dzień 31.12. 2011 rok wynosiła 31.503.01 m2 .
 • 4 Rewitalizacja
  Celami rewitalizacji są: przezwyciężenie kryzysu społecznego i zastoju gospodarczego, rozwiązywanie problemów społecznych (w tym walka z patologiami społecznymi), ponowne uruchomienie na danym obszarze procesów rozwoju społeczno – gospodarczego.
 • 5 Dyżury członków Rady Nadzorczej
  Informuje się wszystkich członków naszej spółdzielni, że w niżej wymienionych dniach w biurze Spółdzielni przy ulicy Stefana Batorego 34/27 w godzinach od 15:30 do 16:00 pełni dyżur członek Rady Nadzorczej. Zapraszamy do zgłaszania problemów dotyczących naszej spółdzielni.
baner

Aktualności

Zapytanie ofertowe na remont balkonów

Czytaj więcej...Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych zaprasza do składania ofert na remont balkonów w budynkach przy ulicy Stefana Batorego 32 i Jagiellońskiej 42 .

Czytaj więcej...

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami

Czytaj więcej...Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Drzewiarz przypomina mieszkańcom o konieczności aktualizowania danych dotyczących ilości osób zamieszkałych w lokalu mieszkalnym podanych w deklaracjach dotyczących opłat za wywóz śmieci.

 

Aktualizację deklaracji należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu, gdy zmieniła się liczba osób zamieszkałych.

Druk deklaracji do pobrania w załączeniu.

Załączniki:
Download this file (Wzor_deklaracji_wraz_z_oswiadczeniem.doc)Wzór deklaracji (doc)[ ]94 kB
Download this file (Wzor_deklaracji_wraz_z_oswiadczeniem.pdf)Wzór deklaracji (pdf)[ ]517 kB

Ubezpiecz samodzielnie mieszkanie online

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A udostępniło możliwość samodzielnego dokonania ubezpieczenia mieszkania poprzez stronę internetową.

Pod adresem https://mieszkania.uniqa24.pl udostępnione są wszelkie niezbędne informacje dotyczące ubezpieczenia.

Czytaj więcej...

KORONAWIRUS. Jak zapobiegać zakażeniu?

Czytaj więcej...Jak zapobiegać zakażeniu? Często myj ręce, używając mydła i wody lub środków dezynfekujących na bazie alkoholu. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos. Jeśli wracasz z regionu, gdzie występuje koronawirus i masz objawy choroby lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, powiadom telefonicznie o tym stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Szczegółowe informacje o koronawirusie dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia:

http://www.gov.pl/koronawirus

Uwaga ! Zmiany w gospodarce odpadami

Czytaj więcej...Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych przypomina, że od nowego roku wszystkie gromadzone odpady komunalne muszą być segregowane.

 

Od 1 lutego 2020 r. obowiązują nowe stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
 

 • 25,00 zł -  stawka opłaty za odpady komunalne zbierane w sposób selektywny
 • 75,00 zł -  stawka opłaty podwyższonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny.

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 LWSM "Drzewiarz" w Ustrzykach Dolnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright © 2013. LWSM Drzewiarz w Ustrzykach Dolnych Rights Reserved.